1396/9/27 : تاريخ امروز
دیجی آگهی
دیجی آگهی

درباره ما

بانك نيازمنديهاي دیجی آگهی در خدمت شماست

ما با داشتن كادري مجرب و متخصص در امور تبليغات اينترنتي بستري مناسب را براي معرفي كالا ، خدمات و يا نيازهاي روزمره شما فراهم آورده ايم.

بانك نيازمنديهاي دیجی آگهی پايگاهي است مناسب داراي مكان هاي تبليغاتي طبقه بندي شده كه روزانه بازديد كنندگان بسيار زيادي از طريق بزرگترين موتورهاي جستجوي دنيا مانند گوگل و ياهو و همچنين پربيننده ترين وب سايت هاي ايراني دارد و اين روند روز به روز در حال بهبود است .

شما نياز نداريد كه آگهي خود را با هزينه هاي گزاف در جندين سايت مختلف معرفي كنيد ما اين هزبنه ها را مي پردازيم و با برقراري ارتباط با ساير پايگاههاي معتبر اينترنتي راه معرفي آگهي شما را به كاربران هموار مي كنيم و افرادي كه به كالا يا خدمات شما نيازمند هستند را به سوي شما هدايت مي كنيم .

شما مي توانيد در سايت نيازمنديهاي دیجی آگهی تبليغات رايگان درج كنيد و در صورت تمايل با پرداخت مبلغي ناچيز آگهي خود را براي مدت طولاني در صفحه اول سايت بصورت ويژه ثبت كنيد كه اينكار باعث جلب بيشتر اعتماد مشتري و همچنين بازديد بيشتر از آگهي شما مي شود.

هر آنچه را كه مي خواهيد در بانك نيازمنديهاي دیجی اگهی 

نيازهاي روزمره خود را در زمينه هاي مختلف از جمله:

-خريد،فروش و رهن و اجاره املاك و مستغلات

-اتومبيل ، تعميرات و لوازم جانبي

-لوازم صوتي و تصويري

-لوازم خانگي و تزئينات

-نرم افزار، سخت افزار و قطعات كامپيوتر

-سيم كارت،گوشي تلفن همراه،تعميرات و لوازم جانبي

-خدمات،استخدام و بازار كار

-آموزش،كتاب ها و سي دي هاي آموزشي و سرگرمي

در بانك نيازمنديهاي دیجی اگهی بيابيد و همچنين در بخش پيامهاي شخصي سايت براي دوستان خود پيام هاي شخصي،تبريك و غيره قرار دهيد.

بانك نيازمنديهاي دیجی آگهی آماده پذيرش آگهي هاي شما از طريق تلفن نيز مي باشد