1396/11/2 : تاريخ امروز
دیجی آگهی
دیجی آگهی

راهنمای درج آگهی در دیجی آگهی


نحوه درج آگهی

مراحل ثبت آگهی در دیجی آگهی :


1-ثبت نام در سایت

برای ثبت نام کافی است از منوی بالای گزینه ثبت نام کلیک کنید و سپس فرم ثبت نام را به شرح زیر کامل کنید: نام و نام خانوادگی خود را به صورت فارسی وارد کنید, سپس ایمیل خود را بنویسید (ایمیل در این سامانه، همان نام کاربری شماست) , رمز خود رو بنویسید (حداقل 6 کارکتر ) , در نهایت متن تصویر رو در داخل کادر کد امنیتی بنویسید. پس از اینکه مشخصات خود را در این فرم ثبت کردید شما رسماً عضو خانواده دیجی آگهی خواهید شد. به همین سادگی!


2- وارد کنترل پنل خود شوید:

پس از اینکه عضو سایت شدید، از طریق فرم ورود به سایت و با وارد کردن ایمیل (که حکم نام کاربری شما را دارد) و سپس رمز ورود خود، می‌توانید به پنل مدیریتی خود دسترسی داشته باشد.


3- یک آگهی جدید ثبت کنید

در پنل کاربری خود گزینه "درج آگهی نو" را انتخاب کنید. صفحه دریافت مشخصات آگهی برای شما نمایش داده می شود که باید فرم را تکمیل کنید. دسته بندی آگهی خود انتخاب کنید ( مثلا املاک ، اتومبیل ، کامپیوتر و ... ) ، سپس زیر گروه و بعد عنوانی مناسب برای آگهی خود انتخاب کرد, در قسمت شرح توضیحاتی در مورد آگهی خود بنویسید, سپس کلمات کلیدی مناسبی را برای آگهی انتخاب کنید (با ورگول (,) از هم جدا کنید) ,نوع آگهی خود رو انتخاب کنید و مدت زمان آگهی رو نیز مشخص کنید سایر بخش ها رو نیز به همین ترتیب تکمبل کنید . در ضمن اگر میتوانید تصویری برای آگهی خود تهیه کنید و در قسمت تصویر اصلی آنرا قرار دهید. در نهایت اطلاعات تماس خود را وارد کنید.


4- آگهی شما ثبت شد

ثبت آگهی شما تمام شد و به محض تایید در دیجی آگهی نمایش داده می شود. برای ویرایش ، حذف و یا تمدید آگهی خود هر زمان که خواستید میتوانید وارد پنل کاربری خود شوید و از قسمت "لیست آگهی ها" تغییرات مورد نظر خود را اعمال کنید.